Where the Oregon Coast Falls in Love!
Pre-loved 18k Yellow Gold Flush Set .10ct Round Diamond Mens Band Made in England
Low in-store inventory, may be subject to change.
Specifications:
| Solidity: | Solid |
| Approx. Finger Size: | 10 |
| Weight: | 9.7g |
| Surface Finish: | Polished |
| Primary Stone: | Diamond |
| Primary Stone Size: | 2.2mm Round |
| Primary Stone Shape: | Round |
| Approx. Shank Width: | 5.1mm |
| Approx. Top Height: | 2.1mm |
| Approx. Top Width: | 5.1mm |
| Metal Type: | 18k Yellow Gold |
