Where the Oregon Coast Falls in Love!
Pre-loved 14k Yellow gold Oval Citrine & Brown Diamond fashion ring
Low in-store inventory, may be subject to change.
Specifications
| Solidity: | Solid |
| Approx. Finger Size: | 6 |
| Surface Finish: | Polished |
| Primary Stone Size: | 15x11mm |
| Approx. Shank Width: | 3mm |
| Approx. Top Height: | 10.4mm |
| Approx. Top Width: | 19.7mm |
| Metal Type: | 14k Yellow Gold |
