Where the Oregon Coast Falls in Love!
Pre-loved 14k Yellow Gold Modified Antique Brooch Into Pendant w/ 2mm Sapphire Center Stone
Low in-store inventory, may be subject to change.
Specifications:
| Length: | 2.5" Pendant |
| Chain: | 18" 14k YG Cable Chain w/ Spring Clasp |
| Weight: | 2.2g |
| Primary Stones: | Genuine Sapphire |
| Primary Stone Size: | 2mm |
| Primary Stone Shape: | Round |
| Primary Stone Setting: | Bezel |
| Metal Type: | 14K Yellow Gold |
